Świeże produkty, własne przepisy

i uśmiech na twarzy – to nasza recepta na sukces!

Restauracja

Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle!

Sokrates

W ofercie mamy przede wszystkim dania kuchni myśliwskiej oraz rybnej, przyrządzamy również dania mięsne z wieprzowiny lub drobiu oraz bezmięsne. Wszystko jest przyrządzane na miejscu, z najwyższej jakości surowca. Współpracujemy z innymi lokalnymi producentami, u których zaopatrujemy się w świeży nabiał, pieczywo (piekarnia Gądkowice), owoce i soki (gospodarstwo sadownicze Dziekan), ryby (gospodarstwo rybackie „Możdżanów G. i K. Girus), lokalne piwa (browary Nepomucen oraz Milicz).

Do dań podajemy zdrowe dodatki: własnego wyroby makarony i kluski, różnorodne kasze, surówki i sałatki, oparte na warzywach dostępnych sezonowo kupowanych na lokalnym targu.

Nasza kuchnia jest naszą największą DUMĄ a zadowolenie na twarzy Gości i puste talerze są dla nas największą SATYSFAKCJĄ.

***

W naszej restauracji nie mamy stałego menu. Codziennie gotujemy ze świeżych surowców, które są aktualnie dostępne (dziczyzna, ryby). Nasze codzienne menu składa się zawsze z kilku pozycji, dziczyznę i ryby mamy dostępne każdego dnia.

Jeżeli chcesz wiedzieć co podajemy w danym dniu, zadzwoń do nas lub śledź nasz profil na Facebooku.

Więcej o naszych specjałach w dziale NASZA KUCHNIA.

Menu na weekend prezentujemy regularnie na naszym profilu na Facebook’u

***

RESTAURACJA „Hubertówka” służy zarówno Gościom pensjonatu jak i przejezdnym.

Serwujemy śniadania, obiady, obiadokolacje, kolacje.

Obsługujemy również przyjęcia.

Nasza sala restauracyjna pomieści jednorazowo do 60 osób, na tarasie jest 20 miejsc a pod wiatami kolejne 50 – 60.

***

Obsługujemy Gości indywidualnych jak i grupowych, dla których możemy zorganizować krótki jak i dłuższy pobyt z noclegiem i pełnym (śniadania i obiadokolacje) lub częściowym (śniadania) wyżywieniem, polecić atrakcje w okolicy (np. bryczki, kajaki, rowery, aktywne zwiedzanie regionu z przewodnikiem) czy imprezę na życzenie, tj. uroczystości rodzinne, szkolenia pracownicze, luźne spotkania przyjaciół, ogniska (potrawy należy zamówić w restauracji).

***

Realizujemy zamówienia na potrawy z dziczyzny i ryb, np: pieczenie, pasztety, bigos, smalec itp. Dostępność potraw jest uzależniona sezonowo oraz od możliwości gospodarstwa rybackiego, z którym współpracujemy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, złożyć zamówienie, zapytać o dostępność potraw, napisz maila albo zadzwoń.

Nie świadczymy usług stricte cateringowych, tzn. nie obsługujemy imprez wyjazdowych.

***

REZERWACJE:

Przyjmujemy rezerwacje na przyjęcia oraz potrawy telefoniczne (501 707 354) oraz mailowe (hubertowka@onet.pl).

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości  30 – 50  % planowanych kosztów, w zależności od charakteru rezerwacji lub w innej ustalonej wysokości, w ustalonym z obsługą terminie. Brak wpłaty w ustalonym terminie anuluje rezerwację.

Wpłaty zaliczki należy dokonać przelewem na konto: 03 1020 5297 0000 1302 0219 6236.

W przypadku rezerwacji w ostatniej chwili przyjmujemy wyłącznie zaliczki gotówkowe.

W przypadku pytań koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny.

***

REZYGNACJE Z REZERWACJI:

W przypadku rezygnacji z rezerwacji:

–  do 14 dni przed planowanym wydarzeniem zwracamy 100% wpłaconej zaliczki

–  13 – 7 dni przed planowanym wydarzeniem zwracamy 50 % wpłaconej zaliczki

– 6 – 1 dni oraz w dniu wydarzenia zaliczka nie zostaje zwrócona.

***

Szanowni Państwo! Przygotowania do Państwa przyjęcia lub zamówionych potraw na wynos, rozpoczynamy na kilka dni przed umówionym terminem, stosownie do Państwa wymagań, podanej w momencie składania zamówienia ilości osób. Nawet jeśli ostatecznie przyjedzie mniej osób, Państwo na stół dostają wszystko, co zostało zamówione. To co nie zostanie zjedzone zapakujemy Państwu na wynos. W związku z powyższym rozliczamy się również za potwierdzoną w zamówieniu ilość osób. Dziękujemy za zrozumienie!

***

ZAPRASZAMY!