Zorganizujemy dla Państwa każde wydarzenie.

Zapraszamy do udziału w naszych propozycjach.

Imprezy

W „Hubertówce” jest możliwość zorganizowania uroczystości rodzinnej, spotkania przyjaciół czy szkolenia dla pracowników.

Możemy też pomóc w organizacji aktywnego wypoczynku gościom indywidualnym oraz zorganizowanym grupom turystycznym (polecamy zwiedzanie regionu z przewodnikiem, rajdy konne i rowerowe, przejażdżki bryczkami, spływy kajakowe).

Serdecznie polecamy pobyt w „Hubertówce” we wrześniu i październiku, kiedy to w Dolinie Baryczy celebrujemy DNI KARPIA – dwumiesięczny cykl imprez plenerowych, edukacyjnych, kulturalnych, kulinarnych, mających na celu promocję wybitnych walorów, kuchni oraz producentów i usługodawców Doliny Baryczy. Wtedy to na naszych stołach w głównej roli występują różne gatunki ryb słodkowodnych ze znanych w całym kraju stawów milickich (lin, sum, szczupak, sandacz, amur, tołpyga, karaś).

W „Hubertówce” zawsze można znaleźć informator o barwnym kalendarzu imprez, odbywających się w ramach Dni Karpia.

Czytaj więcej również na www.dnikarpia.barycz.pl.

REZERWACJE:

Przyjmujemy rezerwacje telefoniczne (501 707 354) oraz mailowe (hubertowka@onet.pl). W przypadku pytań koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości  30 – 50  % planowanych kosztów, w zależności od charakteru rezerwacji lub w innej ustalonej wysokości, w ustalonym z obsługą terminie. Brak wpłaty w ustalonym terminie anuluje rezerwację.

Wpłaty zaliczki należy dokonać przelewem na konto: 03 1020 5297 0000 1302 0219 6236.

DZIĘKUJEMY!